Niebieskie Igrzyska Fundacji IWRD

Hymn

Patronaty

Sponsorzy

Hymn Niebieskich Igrzysk

📌 Organizator i pomysłodawca Niebieskich Igrzysk – Anna Budzińska, Fundacja IWRD
📌 Tekst „Hymnu Niebieskich Igrzysk” – Izabela Minga
📌 Produkcja muzyczna, aranżacja, kompozycja i wykonanie – MeloMelo
📌 Nagranie i montaż klipu – Studio G58

Pliki do pobrania

Tekst Niebieskich Igrzysk

Do druku

Tekst Niebieskich Igrzysk

Pobierz

Pobierz
Melodia Niebieskich Igrzysk

Do pobrania

Plik mp3

Do pobrania

Pobierz
Logo Niebieskich Igrzysk

Do druku

Logo Niebieskich Igrzysk

Do druku

Pobierz
Znicz Niebieskich Igrzysk

Do druku

Znicz Niebieskich Igrzysk

Do druku

Pobierz

Hymn Niebieskich Igrzysk - tekst

1. Kiedy kwiecień już się zbliża, każdy dzień niebieski jest, kolor taki przybieramy, o autyzmie pogadamy

Dzisiaj wszyscy biegniemy na boiska, zaczynamy Niebieskie Igrzyska, zadań wiele przecież przed nami, lecz tylko razem zwyciężamy!

Refren:

2. Każdy sprawny jest inaczej szybciej biegnie, wyżej skacze my tu różnic nie widzimy tylko dobrze się bawimy

dzisiaj wszyscy biegniemy na boiska zaczynamy Niebieskie Igrzyska zadań  wiele przecież przed nami lecz tylko razem zwyciężamy!

Refren:

Niebieskie Igrzyska - one nas połączyły! Niebieskie Igrzyska - jesteśmy z jednej drużyny! Niebieskie Igrzyska -  one nas połączyły! Niebieskie Igrzyska -  tego już nie zmienimy!

Niebieskie Igrzyska - one nas połączyły! Niebieskie Igrzyska - jesteśmy z jednej drużyny Niebieskie Igrzyska -  one nas połączyły i tego już nie zmienimy!

Autor tekstu: Iza Minga, mama dorosłego mężczyzny w spektrum autyzmu. Od 10 lat działa na wielu płaszczyznach i współpracuje z różnymi organizacjami na rzecz osób z ASD (Autystycznego Spektrum Zaburzeń) i niepełnosprawnościami. Jest autorką tekstu do teledysku, który powstał w PZKS w Wejherowie ,,PZKS hej człowieku’’, którego zadaniem był przekaz w jaki sposób osoby w spektrum odbierają świat i z jakim trudnościami się zmagają w życiu codziennym. Autorka książki biograficzno – edukacyjnej dla dzieci ,,Maks – chłopiec który jest inny. Historia prawdziwa’’. Jest prezesem fundacji „AUTYZM – BRAND NEW BRAIN’’, której głównymi celami są propagowanie wiedzy na temat autyzmu oraz pomoc osobom w spektrum i ich rodzinom.

Kompozycja muzyki, produkcja i aranżacja oraz wykonanie utworu to dzieło MeloMelo. Efektem jest murowany hit. Sami posłuchajcie!
MeloMelo to grupa młodych ludzi, których pasją jest tworzenie piosenek i innowacyjnych materiałów edukacyjnych dla dzieci. Obrali sobie na cel, aby tworzone przez nich treści miały wysoką jakość i były rozwijające dla dzieci. Łącząc swoje talenty muzyczne oraz mając doświadczenie w pracy z dziećmi, skupiają się na młodym odbiorcy i jego potrzebach. Ze swoją twórczością MeloMelo trafiło już do wielu domów i placówek w całej Polsce poprzez media społecznościowe, platformy streamingowe oraz sklep internetowy. Współpraca z pomysłodawcami Niebieskich Igrzysk oraz z Panią Izą Mingą otworzyła kolejną przestrzeń, w której twórcy MeloMelo zamierzają się rozwijać, wspierając i tworząc treści muzyczno-edukacyjne dla społeczności osób ze spektrum autyzmu.