Niebieskie Igrzyska Fundacji IWRD

Sprawozdanie

Patronaty

Dwie formy uczestnictwa w Niebieskich Igrzyskach

Istnieją dwie formy-możliwości uczestnictwa placówek edukacyjnych w Niebieskich Igrzyskach:

  1. Pierwsza forma polega wyłącznie na zgłoszeniu placówki na Niebieskie Igrzyska poprzez Formularz zapisui skorzystaniu z materiałów i formuły proponowanej przez Organizatora Niebieskich Igrzysk.
    Żadne dodatkowe dokumenty nie są wymagane.
  2. Druga forma to uczestnictwo w Niebieskich Igrzyskach i ubieganie się o nagrody. Placówka wypełnia wtedy i wysyła poprzez formularz „Sprawozdania” dokumenty znajdujące się w zakładce „Dokumenty„.

Chcesz wiedzieć więcej na temat terapii autyzmu?

Skuteczna terapia autyzmu wymaga wiedzy na temat potwierdzonych badaniami naukowymi metod terapeutycznych oraz doświadczenia zdobywanego pod okiem doświadczonego trenera-superwizora. Jeśli są Państwo zainteresowani poszerzeniem wiedzy na temat terapii autyzmu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń. W czasie szkoleń dzielimy się z uczestnikami naszym dwudziestoletnim doświadczeniem w pomaganiu dzieciom z autyzmem.

Pełną ofertę szkoleń znajdą Państwo na stronie Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli IWRD. Zapraszamy szczególnie osoby potrzebujące wiedzy teoretycznej i praktycznej na poziomie zawodowym.