Niebieskie Igrzyska Fundacji IWRD

Zapisy

Patronaty

Sponsorzy

Dwie formy uczestnictwa w Niebieskich Igrzyskach

Istnieją dwie formy-możliwości uczestnictwa placówek edukacyjnych w Niebieskich Igrzyskach:

  1. Pierwsza forma polega wyłącznie na zgłoszeniu placówki na Niebieskie Igrzyska poprzez Formularz zapisui skorzystaniu z materiałów i formuły proponowanej przez Organizatora Niebieskich Igrzysk.
    Żadne dodatkowe dokumenty nie są wymagane.
  2. Druga forma to uczestnictwo w Niebieskich Igrzyskach i ubieganie się o nagrody. Placówka wypełnia wtedy i wysyła poprzez formularz „Sprawozdania” dokumenty znajdujące się w zakładce „Dokumenty„.

Formularz zapisu

Zapisy na Niebieskie Igrzyska rozpoczynają się co roku w miesiącu lutym. Publikowany jest wtedy specjalny formularz zapisu dla placówek. Jego wypełnienie jest formalnym zgłoszeniem do udziału konkretnej placówki. Poza okresem zgłoszeń placówek zapraszamy do wpisania swojego maila do newslettera u dołu strony. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco informowani o zapisach czy ważnych dla Niebieskich Igrzysk wydarzeniach.

Zapisy na Niebieskie Igrzyska 2024 dla przedszkoli i szkół podstawowych ruszyły w piątek 16 lutego i potrwają do 30 kwietnia 2024.

Bezpośrednio po wypełnieniu poniższego Formularza zapisu na Niebieskie Igrzyska wysyłany jest do Państwa mail z potwierdzeniem rejestracji. Jeśli w ciągu 2 min. od wysłanie formularza zapisu nie otrzymają Państwo maila, to być może trafił on do „Spamu”, „Newsletterów” lub „Ofert”. Mail należy dodać do „wiadomości pożądanych”, tak abyśmy mogli pozostać w kontakcie.